Profesionálna dezinfekcia

Polymérová bezchlórová chémia II. generácie POLYMPT®

Do nášho sortimentu sme zaradili kvalitnú dezinfekciu bez chlóru vhodnú pre firmy aj domácnosti. Výrobky sú nezávadné aj pri dlhodobom používaní a to i pre deti a domáce zvieratá.

Bezchlórová polymérová dezinfekcia

Produktové rady POLYMPT® predstavujú II. generáciu polymérovej dezinfekcie. Bezchlórová polymérová chémia POLYMPT® odstraňuje baktérie, vírusy a plesne s dlhodobým účinkom. Ošetrením vznikne na povrchu polymérová vrstva, ktorá zabezpečí dlhodobú ochranu pred mikroorganizmami.

Profesionálna polymérová dezinfekcia – dezinfekcia a čistenie všetkých povrchov, predmetov a vzduchotechniky v zdravotníckych zariadeniach, v potravinárstve a verejnom stravovaní, v prostriedkoch hromadnej dopravy a inštitúciách ako napr. úrady, banky, ubytovacích zariadeniach, hoteloch, penziónoch, domovoch seniorov a obchodných domoch.

Prípravky sú testované EÚ certifikovaným laboratóriom proti koronavírusu podľa najaktuálnejšej normy z roku 2020 (EN 14476+A2:2020)

Produkty dezinfekcie bez chlóru sú rozdelené do niekoľkých skupín:

POLY UNIVERSAL dezinfekcia povrchov

POLY AIR dezinfekcia klimatizácie a vzduchotechniky

POLY PIPE & WELL dezinfekcia studne a nádrží

POLY PROFI forte profesionálna dezinfekcia

Výber z širokej ponuky dezinfekcie:
V našej predajni si môžete vybrať z kompletného sortimentu, s výberom Vám poradíme.

Navštívte našu predajňu a vyberte si zo širokej ponuky profesionálnej dezinfekcie, príp. ďalšieho sortimentu ako farby, laky, kompletný sortiment pre maliarov, fasádne farby, interiérové farby, syntetické farby, akrylátové farby, autolaky. V našom miešacom centre JUB Vám namiešame farby podľa vášho želania.